You are here

Fruit Logistica 2018

Newsy
01.03.2018

Bycie niezawodnym partnerem, zróżnicowanie w  łańcuchu wartości, pasja dla innowacji: naszą ambicją jest stanie się naturalnym partnerem z wyboru.

Fruit Logistica 2018

Na targach Fruit Logistica 2018 pokazaliśmy nasze najnowsze innowacje w sferze produktów różnicujących konsumenta i segmenty rynku by w lepszym stopniu sprostać potrzebom łańcucha wartości od sadownika do konsumenta.

W tym roku wprowadziliśmy na rynek całoroczną odmianę  brokułów pod nazwą  Multi-Floret Broccoli Easybroq z wyjątkowo długimi łodygami, co ułatwia krojenie w procesie przygotowywania i pięknie prezentuje się w opakowaniu dla klienta.

Dla szybko rozwijających się segmentów przekąsek warzywnych, takich jak rynek  małych pomidorków baby-plum tomato, wprowadzamy coraz większą różnorodność kolorów i smaków. Z kolei w przypadku roślin z rodzaju kapustowatych brassicas nadal koncentrujemy się usilnie na spełnianiu wymagań naszych partnerów związanych z żywieniem.

W segmencie świeżo zrywanych owoców zwracamy uwagę naszych klientów na produkt  Crisp delight, chrupki, niecieknący, bezpestkowy arbuz o przedłużonym terminie przydatności do spożycia po przekrojeniu.

„ Jestem naprawdę podekscytowany możliwością  wprowadzania dalszych usprawnień w naszym przemyśle. W tym roku mieliśmy naprawdę okazję pokazać nasze zasoby, skalę przedsięwzięć a nasza pasja innowacyjności może przynieść rzeczywistą korzyść  producentom, marketingowcom, detalistom i konsumentom”, powiedział pan Jeremie Chabanis, kierujący regionem EAME

Fruit Logistica 2018 - dyskusja

O firmie Syngenta

Syngenta jest wiodącą firmą rolniczą wspomagającą bezpieczeństwo w branży żywnościowej, umożliwiającą milionom farmerów lepsze wykorzystanie dostępnych zasobów. Dzięki światowej klasy innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie upraw, 28 tys. naszych pracowników w ponad 90 krajach pracuje nad zmianą prowadzenia hodowli roślin. Jesteśmy oddani kwestii ochrony gleby przed degradacją, zwiększaniu różnorodności biologicznej i rewitalizacji obszarów wiejskich. By dowiedzieć się więcej wejdź na stronę www.syngenta.com oraz www.goodgrowthplan.com.

Śledź nas także na Twitterze www.twitter.com/Syngenta.

Ostrzeżenie dotyczące stwierdzeń (opinii?) wybiegających w przyszłość

Niektóre z ze stwierdzeń (opinii) zawartych w tej informacji prasowej wybiegają w przyszłość. Są one oparte o aktualne oczekiwania, hipotezy, szacunki i prognozy. Obarczone są  więc znanymi i nieznanymi elementami ryzyka, niepewnością i innymi czynnikami, które mogą wpłynąć na poziom aktywności, wydajność i osiągnięcia w sposób istotny odmienne od jakichkolwiek przewidywanych w przyszłości. Te stwierdzenia są wyrażone  sformułowaniami takimi, jak:
‘wierzyć’, ‘oczekiwać’, ‘spodziewać się’, ‘zamierzać’, ‘planować’, ‘chcieć’, ‘móc’‘powinno się’, ‘szacować’, ‘przewidywać’ ‘ ‘potencjalnie’, ‘kontynuować’ lub zwrotami o zabarwieniu negatywnym, lub podobnym.
Jeżeli  podstawowe założenia okażą się niedokładne lub wystąpi nieznane ryzyko , rzeczywiste wyniki i/lub czas wydarzeń może różnić się w sposób istotny od rezultatów i wydarzeń przedstawionych w opiniach wybiegających w przyszłość .Nie powinno się więc nadmiernie polegać na tego typu oświadczeniach. Syngenta  zrzeka się wszelkich zamiarów lub obowiązku aktualizacji jakichkolwiek stwierdzeń wybiegających w przyszłość w rezultacie wydarzeń, które będą miały miejsce po okresie omawianym w tej  informacji prasowej.