You are here

AgroLider to projekt rolników dla rolników

Newsy
16.04.2021

AgroLider to projekt rolników dla rolników

Dzielimy się wiedzą, wymieniamy doświadczeniem i wzajemnie inspirujemy!

Już dziś poznaj naszych AgroLiderów na www.syngenta.pl/agrolider/agroliderzy, obejrzyj doświadczenia prowadzone przez AgroLiderów oraz relacje wideo z pól AgroLiderów.

AgroLider to projekt partnerskiej współpracy, od lat z dużym powodzeniem prowadzony z grupą ponad 30 rolników z gospodarstw zlokalizowanych w różnych regionach Polski. Te właśnie gospodarstwa to Ambasadorzy marki Syngenta, którzy razem z nami testują nowe produkty, programy ochrony i innowacyjne rozwiązania oraz dzielą się obserwacjami i opiniami na ich temat. Z przyjemnością informujemy, że wyniki tych obserwacji przenieśliśmy również na naszą nową stronę internetową, gdzie dzielimy się z Państwem doświadczeniami z pól produkcyjnych naszych AgroLiderów.

AgroLiderzy w swoich gospodarstwach uprawiają głównie zboża, rzepak i kukurydzę, a areał ich upraw wynosi co najmniej 50 ha. Testując produkty i nowe rozwiązania we własnych warunkach, wybierają te, które przynoszą największe korzyści i pozwalają osiągnąć wysokie plony. Wyniki technologii zastosowanych we własnych gospodarstwach, opinie, obserwacje oraz uwagi zebrane przez AgroLiderów zbieramy, opisujemy i przedstawiamy, aby tym sposobem podzielić się wiedzą i wspierać inne gospodarstwa.