You are here

Podsumowanie targów AGROTECH KIELCE 2014

Aktualności Produkty
14.07.2016

AGROTECH KIELCE to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży rolniczej w Polsce. Jubileuszową XX edycję Targów odwiedziło ponad 58 tysięcy zwiedzających.

 

Podsumowanie targów AGROTECH KIELCE 2014

 

Na 60 tys. metrów kwadratowych w halach wystawowych, namiotach oraz na wolnym powietrzu 600 wystawców z kraju i zagranicy prezentowało bogatą ofertę nowości oraz sprawdzonych, wysokiej jakości rozwiązań dla rolnictwa.

Syngenta w tegorocznej edycji koncentrowała swoją ofertę na ochronie fungicydowej zbóż podkreślając zalety nowego, uniwersalnego fungicydu Menara. Przypominaliśmy także o doskonałym regulatorze wzrostu Moddus, który jest niezaprzeczalnym liderem rynku w tym segmencie. W kukurydzy proponowaliśmy sprawdzony herbicyd Lumax - nr 1 na chwasty oraz wiele nowości, m.in. SY Enigma, odmianę o wysokim potencjalne plonowania na ziarno (110 % wzorca w badaniach COBORU 2012). Również dla producentów warzyw przygotowaliśmy szereg nowych odmian oraz skuteczne programy ochrony, oparte na nowym fungicydzie Scorpion. Doskonałym uzupełnieniem były serwisy internetowe: Agricast, Infopole oraz Jaki to chwast?, a także linia Bioline tj. trzmiele wspomagające zapylanie roślin.

Podsumowanie targów AGROTECH KIELCE 2014

Cieszymy się, iż przygotowana oferta spotkała się z tak ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem były liczne Państwa wizyty na stoisku oraz szereg merytorycznych pytań zadawanych naszym specjalistom.

Dziękujemy i zachęcamy do wypróbowania rozwiązań Syngenta w praktyce.