You are here

Zapraszamy na targi AGROTECH KIELCE

Aktualności Produkty
14.07.2016

 

Odwiedź nasze stoisko w pawilonie B/B19, na targach AGROTECH w dniach 7 - 9 marca 2014, zapoznaj się z bogatą ofertą rozwiązań przygotowanych przez Syngenta na nadchodzący sezon.

Zapytaj specjalistę o szczegółową poradę, sprawdź, jak działają profesjonalne serwisy doradcze, weź udział w quizach z nagrodami.

Syngenta, jako wiodący dostawca nasion oraz środków ochrony roślin, już po raz kolejny podczas targów zaprezentuje kompleksową ofertę. W zbożach chcemy skoncentrować się na ochronie fungicydowej podkreślając zalety nowego, uniwersalnego fungicydu Menara. Ponadto pragniemy przypomnieć o doskonałym regulatorze wzrostu Moddus, który jest niezaprzeczalnym liderem rynku w tym segmencie. Oferta kukurydzy w bieżącym sezonie została wzbogacona o wiele nowości m.in. SY Enigma, odmiana o wysokim potencjalne plonowania na ziarno (110 % wzorca w badaniach COBORU 2012). Dla producentów warzyw również przygotowaliśmy kilka nowych odmian oraz skuteczne programy ochrony oparte na nowym fungicydzie Scorpion.

„…od kilku lat przyjeżdżam na Agrotech bo modernizuję gospodarstwo, a tu mam dużo ładnych zabawek i nowinek technologicznych w jednym miejscu….”, tak pół żartem, pół serio mówił nam Pan Roman odwiedzający stoisko Syngenta w ubiegłym roku.

Do zobaczenia na AGROTECH!

Więcej informacji o Targach znajdziesz na stronie organizatora.