You are here

Zapraszamy na Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach 27-29 marca.

Aktualności Produkty
04.03.2015

Będziemy na Państwa czekać w pawilonie E, przy stoisku nr 17.

 

Spotkania z rolnikami to wiodący element strategii Syngenta. Dlatego też od wielu lat nie tylko organizujemy szkolenia, konferencje czy dni pola we własnym zakresie, ale również chętnie uczestniczymy w wydarzeniach ogólnokrajowych, skupiających szerokie grono naszych klientów. Organizowane u progu sezonu Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach doskonale wpisują się w kalendarz naszych działań.

Wiodące tematy tegorocznych Targów AGROTECH to zboża i nowość w ofercie-herbicyd Axial 50EC oraz regulator wzrostu Moddus. W kukurydzy będziemy prezentować fungicyd Quilt Xcel oraz herbicyd Elumis. Dla producentów warzyw przygotowaliśmy szeroki asortyment odmian warzyw oraz sprawdzony już fungicyd Scorpion.

Podczas trzech dni trwania targów na stoisku będzie można skorzystać z porad oraz szczegółowych konsultacji naszych ekspertów, pobrać ciekawe materiały oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Dodatkowo w piątek i sobotę na stoisku bedziemy goscić Pana Grzegorza z prpgramu "Rolnik Szuka Żony", który jest ambasadorem produktu Axial 50.

Zapraszamy na AGROTECH.

Więcej info o targach znajdziecie na:http://www.targikielce.pl/pl/agrotech.htm