You are here

WARTO TAM BYĆ – Konferencje Zimowe Syngenta 2016

Początek roku - okres, w którym do rozpoczęcia intensywnych prac polowych jeszcze daleko, to jednocześnie najlepszy czas na spotkania z rolnikami w całej Polsce.

Dobrą, sprawdzoną od lat formą takich spotkań są organizowane w styczniu i lutym Konferencje Zimowe Syngenta. Planowane na rok 2016 zgodnie z tą tradycją, będą doskonałą okazją do zapoznania się z nową ofertą firmy i odświeżenia znajomości wśród ekspertów z branży rolnej.

Pierwsza z sześciu Konferencji odbędzie się

25 stycznia w Gnieźnie, (Aula Widowiskowa 1 LO)

a następne:

27 stycznia w Goleniowie (Hotel JF Duet),
2 lutego w Lublinie (Restauracja Etiuda),
4 lutego w Ciechocinku (Hotel Austeria),
9 lutego w Legnicy (Hotel Qubus) 
11 lutego w Mszczonowie (Hotel Panorama)

Wszystkie Konferencje rozpoczynają się o godz.10.00

Program spotkań jest bardzo bogaty. Jednym z najważniejszych elementów będą prezentacje zintegrowanej oferty Syngenta w uprawach polowych. Swoją gamę rozwiązań dla gospodarstw, w tym rozwiązań związanych z rolnictwem precyzyjnym, przedstawi także firma Kverneland.

Tylko na Konferencjach będzie można wysłuchać bardzo ciekawych wykładów specjalnie zaproszonych ekspertów, odwiedzić stoiska produktowe oraz jak co roku wygrać atrakcyjne nagrody w konferencyjnej loterii – w tym wyjazd na zagraniczną wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie! Nie zapomnimy również o poczęstunku, który jak zawsze sprzyja inspirującym rozmowom i dyskusjom.

Warto więc odwiedzić Konferencje, bo to prawdziwa okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym.

Patronat medialny nad wydarzeniami objął magazyn Nowoczesna Uprawa.

Zapraszamy!!!

Zespół Syngenta