You are here

Projekt Tęcza Smaku

 

Tęcza Smaku to unikalny projekt, który wychodzi poza praktykowany powszechnie schemat działania firm nasiennych. Głównym celem projektu jest promocja nowych innowacyjnych produktów warzywnych wśród konsumentów. Tęcza Smaku to innowacyjna linia warzyw, które wyróżnia wyjątkowy smak, wysoka zawartość witamin, wygoda w użyciu (niestandardowy rozmiar), oraz co najważniejsze - polskie pochodzenie. W ofercie Tęczy Smaku znajdują się zdrowe, nowoczesne i wygodne w stosowaniu warzywa, jak mini kapusty (o średnicy około 8 - 10 cm), białe, czerwone oraz różowe kapusty sałatkowe o optymalnej wadze 0,9 - 1 kg. W roku 2012 do oferty projektu Tęcza Smaku wprowadziliśmy różnokolorowe, pomidory koktajlowe.

Pomidor koktajlowy w Tęczy Smaku

Projekt Tęcza Smaku w pomidorze koktajlowym powstał po to by znaleźć odpowiednie rozwiązania umożliwiające wprowadzenie i popularyzację pomidorów koktajlowych pochodzących z polskiej produkcji wśród naszych konsumentów. Do projektu wybraliśmy trzy odmiany koktajlowe w różnych kolorach, podobnym kształcie i wielkości, a przede wszystkim doskonałym smaku.

W sezonie 2012 nasz koktajl - mix trzech kolorów jest już dostępny na rynku. Jest to mix trzech odmian:

  • Angelle – czerwony, błyszczący owoc, o lekko żebrowanym, śliwkowatym kształcie i wyrównanej masie owocu 10-12g.
  • Bambelo (309522) – odmianę można określić, jako pomarańczową Angelle, ma podobny kształt i wielkość owoców 10-12g.
  • KM 5512 – przysmak w kolorze KUMATO® - odmiana ta może pochwalić się unikalnym brązowym kolorem owoców o masie około 20g.

 

Kombinacja smaku i zaskakujący kolor sprawia, że owoce tej odmiany są bardzo atrakcyjne dla konsumentów. Efektownie prezentują się w opakowaniach z owocami w innych kolorach (Angelle i Bambelo)

Po więcej informacji o pomidorach w Tęczy Smaku i samym projekcie zapraszamy na stronę: www.tecza-smaku.pl