You are here

XIX Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

Aktualności Produkty
13.07.2016

W dniach 8 - 10 marca odbyły się XIX Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach.

Szeroki przekrój specjalizacji oraz długa lista wystawców krajowych i zagranicznych sprawiły, że wydarzenie to przyciągnęło w tym roku ponad 55 tysięcy zwiedzających.

Agrotech to doskonałe miejsce do zapoznania się z nowościami, rozwiązaniami i trendami w branży, możliwość pozyskania wielu ciekawych informacji czy nawiązania kontaktów biznesowych.

 

W tym roku Syngenta prezentowała wspólną ofertę: w zbożach, rzepaku, kukurydzy oraz warzywach. Dodatkowym elementem pokazującym kompleksowość naszych rozwiązań była linia Bioline. Promowane nowe fungicydy: Menara – uniwersalne rozwiązanie w ochronie zbóż, Amistar Xtra w uprawie rzepaku oraz Bioline, czyli ul z trzmielami zapylającymi kwiaty przyciągnęły uwagę licznych klientów. Specjaliści Syngenta odpowiadali na wiele szczegółowych pytań związanych z doborem odmian (szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nasiona kukurydzy i odmiany warzyw kapustnych oraz cebuli), szeroko pojętą uprawą oraz optymalną ochroną plantacji. Jesteśmy przekonani, że ciekawa oferta, profesjonalne doradztwo oraz obsługa na wysokim poziomie spotkały się z uznaniem odwiedzających nas gości.