You are here

Konferencje prasowe Syngenta zakończone.

Aktualności Produkty
13.07.2016

Cykl Konferencji Zimowych Syngenta 2013 został zakończony spotkaniem w Zamościu. 


Konferencje prasowe Syngenta zakończone.Podczas trzech tygodni spotkań w pięciu lokalizacjach (Goleniów k/Stargardu Szczecińskiego, Wałbrzych, Łysomice k. Torunia, Trzebaw k/Poznania, Zamość) gościliśmy niemal 2000 producentów rolnych oraz osób z w inny sposób związanych z branżą rolną.

Wykłady ekspertów Syngenta dotyczyły głównie technologii uprawy zbóż oraz licznych nowości produktowych Syngenta dla tej uprawy. Między innymi został dokładnie omówiony sposób działania przełomowego fungicydu – SEGURIS®, opartego na substancji z zupełnie nowej grupy chemicznej. Ponadto zaprezentowaliśmy fungicyd MENARA® - doskonały środek do stosowania w zbożach fazie T2. Nie pominęliśmy również rozwiązań oraz problemów, które mogą napotkać rolnicy w uprawie rzepaku, co zostało mówione przy okazji prezentowania nowych rozwiązań: AMISTAR® Xtra oraz PLENUM®. Poświęcilimy także czas na przekazanie informacji o nowych odmianach w kukurydzy, rzepaku oraz jęczmieniu hybrydowym.

Konferencje prasowe Syngenta zakończone.Gościnnie wystąpili eksperci zewnętrzni – przedstawiciele Banku BGŻ oraz prof. Ryszard Hołownicki i dr Grzegorz Doruchowski z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach. Prezenterzy Ci przybliżyli uczestnikom zagadnienia rolnictwa odpowiedzialnego oraz techniki opryskiwania.

Przerwa obiadowa służyła gościom nie tylko do posilenia się i wspólnych rozmów, ale także do konsultacji z ekspertami Syngenta oraz firm współpracujących – Danko, Top Farms, Banku BGŻ.

Kuliminacyjnym punktem każdej konferencji była loteria – kilkunastu szczęśliwców stało się posiadaczami polarów, nawigacji, a pięć osób weźmie udział w wyjeździe szkoleniowym na Rodos organizowanym w ramach programu Agriclub w drugiej połowie września. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Szczegółowe relacje oraz materiał zdjęciowy dostępny jest na stronie:

www.konferencje2013.agriclub.pl

Zapraszamy na następny cykl konferencji!